Sraz: v 16:45 (zápas v 17:30)
Hráno: 7+1  (2 x 30)
Nominace:  2,4,6,7,8,9,10,12,15,16,19,20

Góly:

18 min. a 54 min. Marco N. - 14 min. Šimon G., 16 min. Adam Z., 21 min. Šimon G., 51 min. Matouš N.

Komentář trenéra k utkání:

Dnes jsme odehráli již třetí utkání během posledních pěti dní. Doma jsme přivítali Sokol Dub nad Moravou.

Tým soupeře byl složen z hráčů ročníku 2010 a 2011,což se v samotném utkání projevilo zejména v důrazu v pokutových územích. Utkání nebylo z naší strany vůbec špatné. V úvodu zápasu jsme neproměnili hned několik příležitostí.

Bohužel pro nás soupeř skóroval hned dvakrát krátce po sobě a šel do vedení 2:0. V prvním poločase jsme vstřelili kontaktní gól po pěkné kombinační akci. Jelikož nechceme jen míče nakopávat, ale tvořit hru a to i včetně gólmana, tak sem tam vznikne i nějaká chyba, kterou jsme darovali Dubu a byl z toho gól na 3:1.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním utkání otočit. Soupeře jsme uzavřeli na vlastní polovině. Bohužel jsme selhali v koncovce. Štěstí nebylo dnes na naší straně. Branková konstrukce zvonila v druhém poločasu hned několikrát.

Utkání se sice prohrálo 2:4, ale věřím, že nás tyto zápasy budou i nadále posouvat a ukazovat nám naše chyby na kterých budeme pracovat.