Sraz: v 9:15 (zápas v 10:00)
Hráno: 7+1  (2 x 30)
Nominace:  2,4,6,8,9,10,12,15,16,17,19

Góly:

16 min. Štrbík V., 24 min. Filinský O., 35 min. a 40 min. Napolitano M., 48 min. Ondruch J., 58 min. Poštulka L.

Komentář trenéra k utkání:

Úvodní jarní soutěžní utkání mladších žáků chlapci zvládli !!! ZASLOUŽÍ VELKOU POCHVALU

V podzimní části nás soupeř porazil 4:2. Hráči chtěli nyní uspět a vyhrát, což se povedlo na výbornou. Konečný stav 6:0 z Dubu nad Moravou je kvalitním výsledkem. Soupeř má tým složený především z hráčů ročníku 2010 a v tabulce byl po podzimní části pouhý bod za námi.
Úvodních 30 minut utkání nebylo úplně podle našich herních představ. Změna povrchu z umělé trávy na trávu přírodní a ke všemu mokrou, byla velkým oříškem v úvodních minutách. Pohyb hráčů nebyl příliš dynamický a houževnatý soupeř tak s námi hrál vyrovnanou partii. Přece jen více šancí ke skórování jsme měli my. Po jedné z akcí jsme se ujali po průnikové přihrávce za obranu v 16 minutě vedení. Ve 24 minutě naši hráči zaskočili rychle rozehraným rohovým kopem na krátko soupeře a zajistili jsme si tím vedení po 30 minutách 2:0.
Do druhé půle jsme upravili rozestavění. Chtěli jsme reagovat na hru soupeře, což se vyplatilo hned v úvodu, kdy jsme vstřelili další dvě branky a šli do zaslouženého vedení 4:0. Chlapci hráli zodpovědně a plnili pokyny, které dostali. Soupeře v druhé polovině zápasu již nepustili k žádnému zakončení a snažili se hrát kombinační fotbal, který nás dovedl ještě k dalším dvěma zásahům. Jsem velice spokojený s týmovým pojetím hráčů a věřím, že i další utkání budeme mít na hřišti herní převahu a hlavně budeme hru tvořit.