Sraz: 11:30 v šatně  (zápas v 12:30)
Hráno: 7+1  (2 x 25)
Nominace: 2,3,4,6,7,8,9,10,12,14,15,16,17,19,20

Góly:

29 min. Marco N., 34 min. Lukáš V. - 8 min. soupeř

9:3

(4:0)

SK Uničov MFK Skalica

Sraz: 11:30 v šatně  (zápas v 13:30)

Góly:

5 min. Jakub O., 10 min. Václav N., 14 min. Ondřej F., 16 min. Miroslav Ch., 27 min. Radim N., 30 min. Lukáš P., 40 min. Lukáš V., 42 min. Lukáš V., 45 min. Ondřej F. - 35 min. soupeř, 41 min. soupeř, 50 min. soupeř

10:2

(5:1)

SK Uničov 1.FC Poruba

Sraz: 11:30 v šatně  (zápas v 14:30)

Góly:

1 min. Vojtěch Š., 3 min. Ondřej F., 11.min. Radim N., 16 min. Václav N., 23 min. Ondřej F., 30 min. Václav N., 35 min. Antonín Š., 37 min. Marco N., 38 min. Václav N., 44 min. Antonín Š. - 13 min. soupeř, 31 min. soupeř

Komentář trenéra k trianglu:

Dne 13.11.2022 jsem odehráli další tři skvělé utkání v rámci trianglu. Naše pozvání do Uničova přijaly týmy FC Trinity Zlín, 1.Fc Poruba a tým ze Slovenska MFK Skalica.

Jelikož byli všichni chlapci zdraví, tak byla možnost vzít všech 15 hráčů, které v týmu aktuálně máme a složit tak celé dvě sedmičky do hry a rozložit 150 minutovou nálož rovnoměrně mezi všechny hráče. Každý tým odehrál s každým 2x25 minut, což nám umožnilo protočit hned 6 různých gólmanů v bráně a rovněž promíchat různé varianty složení jednotlivých sedmiček. Kluci vše zvládli na výbornou a navázali na výkony z Karviné.

Hned úvodní utkání mělo vysoké tempo a parametry pro FC Trinity Zlín. V tomto utkání se hrál opravdu krásný fotbal. V poločase vedl Zlín 1:0, naši borci ale zabrali a utkání nakonec vyhráli 2:1.

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti účastníkovi letošního finále Planeo capu a to týmu 1.FC Poruba. V tomto utkání jsme v úvodu dali dva rychlé góly, což přineslo na kopačky našich borců klid a bylo to znát na krásných kombinačních akcích. Výsledek 10:2 byl odměnou za skvělý přístup našich chlapců.

Posledním soupeřem nedělního odpoledne byl tým MFK Skalica. V tomto utkání jsme hráli opět krásný pohledný kombinační fotbal a výsledek 9:3 byl zasloužený.

Chtěl bych opět chlapce pochválit za přístup a zejména mě těší, že se čím dál tím častěji vyskytují v utkáních tréninkové situace. Celkově byl triangl velice kvalitní a povedený. Poděkovat musím taky na závěr rodičům za organizaci drobného bufetu.