Sraz: v 16:20 - 16:25 (zápas v 17:00)
Hráno: 7+1  (2 x 30)
Nominace:  2,4,7,8,9,10,12,15,16,17,19

Góly Sokol Konice:

16 min. hráč č.12, 25 min. hráč č.13, 34,43 a 51 min. hráč č.9

Góly SK Uničov:

2 min. Vojtěch Š., 5 min. Miroslav Ch., 6 min. Marco N., 21 min. Lukáš P., 50 min. Marco N.

Komentář trenéra k utkání:

Pondělní podvečer jsme navštívili krásný fotbalový areál v Konici, kde jsme hráli dohrávku 14 kola. Toto utkání se hrálo v jiném termínu na naší žádost a patří soupeři ještě jednou  poděkovat za tuto vstřícnost. Podzimní utkání proti tomuto celku skončil remízou 4:4 a prohrou pro nás na pokutové kopy. Našemu celku patřilo v tabulce před tímto utkáním třetí místo s 28 body a soupeři z Konice čtvrté místo s 22 body.

Po delší době se nám povedl vstup do utkání. Vstoupili jsme jako uragán a v 6 minutě vedli již 3:0. Poté se hra vyrovnala. Soupeř se snažil v prvním poločase hrát fotbal a rozehrávat po zemi přes obránce, což nám vyhovovalo a skvěle jsme hráče dostupovali a získávali tak velké množství míčů, ale do finálního zakončení jsme se moc nedostávali. Bohužel po jedné z mála chyb v naší rozehrávce získal soupeř míč a z rychlého brejku snížil na 1:3. Na tento gól jsme ještě dokázali odpovědět a zvýšit na 4:1. Bohužel jsme ještě v závěru poločasu obdrželi gól a poločas jsme tak vyhráli 4:2.

V druhém poločase jsme promarnili hned několik vyložených situací a nedokázali se prosadit. Trefili jsme 2x brankovou konstrukci a také hned několik skvělých zákroků předvedl gólman soupeře. Bohužel platilo opět pověstné "nedáš-dostaneš" a soupeř díky změně a zjednodušení rozehrávky gólmana na dlouhé nákopy na rychlého útočníka s číslem 9 trestal a byl neskutečně produktivní. Přišli jsme takto o poločasové vedení. Deset minut před koncem jsme vstřelili gól na 5:4, ale ani toto vedení jsme neudrželi a opět po dlouhém nákopu se k míči dostal šikovný hráč s číslem 9, který zaznamenal hattric a srovnal na konečných 5:5. V pokutových kopech jsme tentokrát od podzimního porážky měli více štěstí my a odvážíme si, tak dva body.

S přístupem a herním projevem hráčů jsem byl dneska opravdu spokojený, hrálo se krásné utkání, kdy jsme získali opět další herní zkušenosti proti zarputilému a silově dobře vybavenému soupeři.

Příští neděli nás čeká náročné utkání a to proti dosud neporaženému celku SK Sigma Olomouc. Věřím v krásné utkání na které se těšíme. Všichni jste srdečně zváni.