Sraz: 8:15 utkání od 9:00
Hráno: 7+1  (2 x 25)
Nominace: 2,3,4,6,7,8,9,10,12,15,16,17,20

Góly SK Uničov:

1 min. vlastní, 13 min. Vojtěch Š., 15 min. Lukáš P., 17 min. Marco N., 24 min. Lukáš P., 32 min. Jaromír K., 39 min. Ondřej F., 47 min. Vojtěch Š.

Góly SK Líšeň:

12 min., 45 min.

0:3

SK Uničov SFC Opava

Místo: Uničov - UMTR
Sraz:8:15 utkání od 9:55
Nominace:2,3,4,6,7,8,9,10,12,15,16,17,20

Góly:

13 min., 33 min., 49 min.

1:3

SK Uničov SK Sigma Olomouc

Sraz: 8:15 utkání od 10:50

Góly:

27 min. Václav N. - 36 min. 42.min., 45 min.

Komentář trenéra k trianglu:

V neděli 15.1.2023 za nepříjemného deštivého dopoledne jsme odehráli triangl na domácím hřišti. Vstoupili jsme, tak již i herním vytížení, a to hned 150-ti minutami, do zimní časti přípravy. K dispozici nebyli pouze dva nemocní hráči, takže porce minut na úvod roku byla mezi hráče skvěle rozdělená.

Naše pozvání přivítaly skvělé týmy a to Sigma Olomouc, SFC Opava a SK Líšeň, se kterou jsme odehráli poslední utkání roku 2022 a loučili jsme se tak výsledkem 4:2.
S kým jiným tedy začít než právě proti SK Líšni. Hned od úvodních minut jsme měli utkání zcela ve své režii. Soupeř měl pár svých příležitostí a šancí, ale příliš nám tentokrát nevzdoroval. Konečný výsledek z tohoto utkání 8:2 byl zcela zasloužený.

Do druhého utkání proti SFC Opava jsme šli s cílem pohlídat si soupeře zejména při standardních situacích, z kterých jsme v posledním utkání proti tomuto týmu dostali tři góly. První poločas jsme statečně vzdorovali dobře hrajícímu soupeři, který byl aktivnější a rychlejší. Ovšem šance na vstřelení gólů byly na obou stranách. Bohužel v úplnem závěru poločasu jsme dostali gól z rohového kopu a hned v úvodu druhého poločas po autovém vhazování. Poté jsme měli šance vstřelit kontaktní gól, ale bohužel naše produktivita byla v tomto zápase mizerná a zápas jsme nakonec prohráli 3:0. Soupeř si výhru zasloužil a nám ukázala naše nedostatky, na které se musíme soustředit.

Poslední utkání již na kost mokří a zmrzlí jsme odehráli proti SK Sigma Olomouc. V prvním poločase to bylo velice bojové a vyrovnané utkání, poločas však skončil 0:0. V úvodu druhého poločasu jsme šli do vedení 1:0 a následně měli dvě vyložené šance a troufám si říci, že kdyby jsme je proměnili, tak by jsme vyhráli. Bohužel soupeř v druhém poločase trestal z rychlých protiútoků, kdy naši hráči někteří již rychlostně tempo hry v závěru nestíhali a propadali. Soupeř otočil na konečných 3:1, což byla tentokrát hořká porážka.

Celkově jsem byl ale s trianglem spokojený. Na hráčích bylo vidět, jak moc jim zápasy chyběli a jak si užívali každou minutu na hřišti. Následující víkend nás čeká v sobotu triangl ve Žďáru nad Sázavou, kde věřím, že navážeme na skvělý herní projev z tohoto víkendu.