Nominace: 3,4,6,7,8,9,10,12,14,15,17,19,20

Góly:

Jakub O., Ondřej F., Václav N., Václav N.

Komentář trenéra k utkání:

Středeční podvečer v rámci tréninku patřil přípravnému utkání proti týmu SK Uničov U12 tedy o rok starším chlapcům.

V utkání jsme si zkusili hrát poprvé na celou šířku hřiště a poprvé také v herním prostředí s 8 hráči v poli + golman. Hned od úvodních minut bylo na co koukat - spousta soubojů a akcí ať na jedné či druhé straně. Soupeř nás hned v několika fázích utkání přehrával, ale i z tlaku jsme se dokázali většinou přístupem našich borců dostat a zaútočit. Po úvodních 40 minutách jsme díky brankám Jakuba a Ondru vedli 2:0.

V druhé půli zejména v posledních 15 minutách byla znát již soupeřova převaha a to nejen věková, silová ale i fyzická. Soupeř nás přehrával, ale naštěstí hned několika skvělými zákroky nás podržel náš gólman Lukáš. Bohužel nemohl však stačit na vše a po jedné ze střel míč pouze vyrazil a nedůraz a nedostoupení hráče vedlo ke snížení z dorážky do prázdné brány. Bohužel se nám příliš často opakovala jedna a ta samá rozehrávka od brány, kterou chlapci s ročníku 2011 již očekávali a jednoduše, tak srovnali na 2:2. To však nebylo vše a z následné další akce opět soupeř skóroval a vedl 3:2. Chlapci to však nevzdali a srovnali po rohovém kopu na 3:3, kdy se prosadil útočník Vašek. Dvě minuty před koncem šel opět soupeř do vedení 4:3 po jedné z našich chyb před bránou, kde nám scházel větší důraz a chyběly již i fyzické síly. Utkání však skončilo v samotném závěru a nastaveném čase díky rohovému kopu a gólu Vaška 4:4.

Kluci podali proti starším chlapcům kvalitní výkon a remízu si zasloužili svým přístupem a nasazením. Je skvělé, že máme možnost takové utkání hrát a získávat tak nové zkušenosti a zjistit i nové poznatky na kterých budeme muset začít pracovat. Chlapce nemohu jinak než pochválit.