Místo: Uničov - Umělá tráva
Sraz: v 9:15 (zápas v 10:00)
Hráno: 7+1  (2 x 30)
Nominace: 2,4,6,7,8,9,10,12,14,15,16,17,19

Góly:  3 min. hráč č.17, 5 min. hráč č. 14, 21 min. hráč č. 19, 22.min hráč č.17, 30 min. hráč č. 2, 48 min. hráč č. 17, 55 min. hráč č. 2

Komentář trenéra k utkání:

Nedělní dopoledne jsme na našem hřišti přivítali první celek naší soutěže a to SK Sigma Olomouc. Soupeř před tímto utkání ještě nezaznamenal ani jednu porážku v této soutěži, a tak nás nečekal lehký zápas. Do utkání jsme bohužel nevstoupili příliš dobře a hned v úvodu dostali po rohovém kopu gól, kdy soupeř potrestal naší chybu při bránění. Bohužel to stále nebylo vše a hned z následné rozehrávky a ztrátě míče na útočné polovině předvedl soupeř rychlou přímočarou akci a zaslouženě vedl v 5 minutě již 2:0. Většinu poločasu jsme běhali bez míče, ale bohužel mnohdy i bez hráčů soupeře, kteří tak dostávali více prostoru při zpracování míčů také pro následnou další rozehrávku. První poločas vyhrála zaslouženě SK Sigma Olomouc 5:0 a to nás ještě od vyššího brankového přídělu podržel náš brankář.

V poločasové přestávce jsme chtěli, aby se snažili hráči mnohem více hrát do těla soupeře a hlavně být pořád v kontaktu s hráčem soupeře a reagovat na jejich uvolňování do volného prostoru. A pokusit se nedostat 10 a více gólů.

V druhém poločase jsme díky tomu podali lepší výkon a měli i my chvílemi míč na kopačkách. Vedlo to i k menším ojedinělým příležitostem. Dařilo se nám mnohem lépe přistupovat k hráčům a díky tomu tak i uhrát lepší výsledek. Konečné skóre 7:0 pro soupeře odpovídalo hernímu projevu a průběhu hry.

Kvalita soupeře ukázala všechny naše chyby, které po zásluze byly potrestány... Kluci v druhém poločase předvedli bojovnější výkon, ale kvalita jednotlivců soupeře byla však nad naše síly.