Místo: Uničov - UMTR
Sraz: 13:15 utkání od 14:10
Hráno: 7+1  (2 x 25)
Nominace: 2,3,4,6,7,8,9,10,11,12,15,16,17,19,20

Góly: 10 min. Miroslav Ch., 12 min. Miroslav Ch., 45 min. David H. - 22 min., 32 min., 38 min. a 40 min. soupeř

4:3

(2:1)

SK Uničov FK Šternberk

Místo: Uničov - UMTR
Sraz: 13:15 utkání od 15:05

Góly: 10 min. Vojtěch Š., 21 min. Ondřej F., 30 min. Marco N., 40 min. Radim N. - 25 min., 41 min. a 50 min. soupeř

8:0

(2:0)

SK Uničov FK Šumperk

Sraz: 13:15 utkání od 16:00

Góly: 11 min. Vojtěch Š., 19 min. Miroslav Ch., 28 min. Miroslav Ch., 31 min. Jaromír K., 36 min. Vojtěch Š., 41 min. Miroslav Ch., 42 min. Michael K., 49 min. Marco N.

Komentář trenéra k trianglu:

V sobotu 18.3.2023 jsme odehráli poslední letošní jarní triangl v rámci zimní přípravy. Na tento triangl jsme si pozvali soupeře z blízkého okolí a to FK Šternberk, FK Šumperk a SK Sigma Olomouc. Hrála se opět kvalitní porce 150 minut pro každý tým.

První utkání proti SK Sigma Olomouc jsme začali velice kvalitní a zodpovědnou hrou, což přineslo zasloužené poločasové vedení 2:0. Bohužel v druhé půli nebyl z naší strany již potřebný důraz v pokutovém území, jak při proměňování našich šancí, tak i při bránění soupeře, kdy jsme opět inkasovali z rohového kopu. K tomu se přidaly také některé chyby hráčů při pozdním dostupovaní soupeře a bohužel i jedna nepovedená rozehrávka jinak skvělé chytajícího gólmana. Kvalitní soupeř, kterým jsou hráči SK Sigmy Olomouc, vše trestal a nakonec zvítězil 4:3.

Do druhého utkání proti týmu FK Šternberk jsme v sestavě nenechali kámen na kameni a všem hráčům změnili pozice na hřišti. Bylo to znát na hře, která byla hodně pomalá, nepřesná a vyhovovala soupeři. Při vedení 2:0 jsme v samotném závěru poločasu dostali kontaktní gól. Do druhé půle jsme opět vyzkoušeli jiné varianty složení jednotlivých sedmiček, čehož soupeř využil a hrál tak s námi vyrovnanou partii. Konečná výhra 4:3 pro nás celek byla proti houževnatému soupeři vydřená.

Poslední utkání proti týmu FK Šumperk bylo utkání dvou rozdílných poločasů. Zatím co v prvním poločase, který jsme vyhráli 2:0, jsme stále byli příliš pomalí, jako v předchozím utkání, zejména při práci s míčem ve finální fázi, tak v poločase druhém začali naši hráči řešit situace lépe a vyhráli zaslouženě toto utkání 8:0.

Celkové hodnocení trianglu: bylo znát, že hráli všichni hráči našeho týmů, až na jednoho nemocného. Bohužel se to projevilo na herním projevu týmu, který byl spíše průměrný. Zejména průměrné utkání odehráli opory týmů, kterým uškodilo menší herní vytížení, nebyli tak v takovém tempu, na který jsou zvyklí. Což vedlo k zbytečným chybám. Stále nám také dělají potíže standartni situace, na které se musíme důkladněji zaměřit.