Sraz: v 9:15 (zápas v 10:00)

Hráno: 7+1  (2 x 30)

Nominace: 2, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 19

Góly:

14 min. Miroslav Ch., 38 min. Miroslav Ch., 44 min. Ondřej F., 59 min. Václav N.

Komentář trenéra k utkání:

V sobotu jsme se utkali proti druhému celku tabulky a to SK Hranice,,B". Jedná se o tým složený z hráčů ročníku 2010 a 2011. V tabulce jsme před utkáním na tento tým ztráceli 6 bodů.

Hned od úvodního hvizdu se hrála vyrovnaná partie, která byla plná soubojů a to zejména mimo šestnáctky s minimem příležitostí. Naši chlapci skvěle zvládli soupeře dostupovat, což vedlo k mnoha získáným míčům. V úvodních 30 minutách padl gól a to po individuální akci našeho útočníka a ujali jsme se tak ve 14 minutě vedení. Soupeř si vytvořil v první půli pouze dvě šance, které náš gólman chytil, a tak jsme vedli v poločase 1:0.

Do druhé poloviny utkání jsme dovolili hráčům v případě potřeby a vyhodnocení situace hru zjednodušit, ale ne za každou cenu. V úvodu druhé půle nás soupeř zavřel na vlastní polovině, ale k přímému ohrožení naší branky to nevedlo. Naši hráči skvělým pohybem nepustili soupeře k přímému zakončení a některé střely zablokovali na roh. Úvodní tlak druhého poločasu jsme zvládli bez inkasovaného gólu. Chybnou rozehrávku soupeře jsme dokázali využít a v 38 minutě tak zvýšit na 2:0. Další gól přidal ve 44 minutě skvělým doplněním v útočné fázi náš křídelní hráč a zvýšil na 3:0. V 59 minutě jsme se ještě jednou radovali z gólu na 4:0.

Všichni chlapci hráli opravdu skvělý zápas a chuť jít si za vítězstvím byla znát od úvodní minuty až do samého závěru. Byly pasáže zápasu, kdy byl soupeř více na míči, ale skvělý pohyb našich hráčů i bez míče nepustil soupeře do  žádné vyložené gólové šance.  Chlapci byli po utkání za výkon pochválení a užili si oslavu z vítězství společně s rodiči.