Sraz: v místě utkání 13:45 - 13:50 (zápas v 14:30)

Hráno: 7+1  (2 x 30)

Nominace: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 19, 20

Góly:

10 min. Lukáš P., 13 min. Václav N., 15 min. Vojtěch N., 24 min. Lukáš P., 26 min. Vojtěch N., 42 min. Lukáš P. - 44 min. a 60 min. Krajc Tomáš

Komentář trenéra k utkání:

V sobotu jsme se na soutěžní utkání vydali k soupeři z 1.HFK Olomouc. Na toto utkání jsme vyrazili bez naší gólmanské opory a s hráči, kteří byli v posledním měsíci méně vytížení.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a zodpovědně. Již v 15 minutě jsme vedli 3:0 a kluci měli zápas plně pod kontrolou. V úvodních 30 minutách jsme ještě přidali dva góly a v poločase tak vedli zaslouženě 5:0.

Do druhé poloviny jsme vystřídali v bráně dalšího hráče z pole a každé střídání rotovali se sestavou, tak aby si hráči vyzkoušeli i jiné posty a byli tak mnohdy i mimo svou komfortní zónu. Bohužel se to projevilo na celém herním projevu týmu v druhém poločase. Utkání se rázem stalo vyrovnaným a my nedokázali své příležitosti, kterých bylo mnoho, proměňovat. Kluci na hřišti najednou hráli s hlavama dolů bez radosti a chuti. V takovém duchu se nesl i závěrečný hvizd s výsledkem 6:2 pro náš tým, ale s nulovou radostí hráčů z výhry.

Chlapci byli v šatně následně na tento nevhodný projev upozorněni. Věřím ale, že z těchto možností rotací se sestavou budeme v budoucnu těžit a regovat tak vhodně na hru našich příštích soupeřů.