Sraz: v 9:15 (zápas v 10:00)
Hráno: 7+1  (2 x 30)
Nominace: 2,4,6,7,8,9,10,12,15,16,17,19

Góly SK Uničov:

3 min. Lukáš P., 7 min. Marco N., 8 min. Václav N., 12 min. Radim N., 19 min. Vojtěch N., 29 min. Radim N., 55 min. Ondřej F.

Góly soupeře:

22 min. Štěpán S., 49 min. Štěpán S.

Komentář trenéra k utkání:

Dne 23.10. jsme nastoupili k poslednímu podzimnímu utkání krajské soutěže mladších žáků a to na horkou půdu dosud třetího týmu tabulky TJ Maletín. Výhra nás mohla posunout po podzimní části na skvělou třetí příčku v tabulce za suverénní Sigmu Olomouc a SK Hranice.
Soupeře zasáhla velká marodka, ale i přesto chtěl utkání odehrát pouze s šesti hráči v poli, za což mu patří velké uznaní a obdiv. Z našeho pohledu to bylo utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase jsme dominovali a kontrolovali hru. Vedení 6:1 bylo zasloužené. V druhém poločase jsme však bohužel sami sobě byli soupeřem a nedokázali jsme se vyrovnat se změnou rozestavení soupeře pouze v 6 hráčích. Je potřeba, ale také dodat, že záměr do druhého poločasu byl protočit naše hráče i na jiných pozicích, což mnoho hráčů dostalo do jejich nekomfortní zóny a vedlo to k častým chybám. Zejména k držení svých nových pozic na hřišti. Mnohdy to bylo pro všechny na hřišti z toho důvodu o to složitější a vedlo to k vzájemným dohadům a volání na sebe mezi hráči,ale v tomhle vidím pozitivum v zlepšené komunikaci navzájem mezi s sebou.
Utkání jsme nakonec vyhráli 7:2 a obsadili po podzimu krásné třetí místo, což odpovídá naší kvalitě, kdy jsme schopni přehrávat soupeře i s hráči o dva roky staršími. Je vidět u našich hráčů oproti začátku podzimu velký progres...
Nesmíme, ale nyní polevit, jelikož konkurence nebude mít žádný zimní spánek... Čím více budeme hrát, tím lépe se budou kluci na hřišti cítit...