Sraz: Sraz: 11:10 - 11:20 (zápas v 12:00)
Hráno: 7+1  (2 x 20)
Nominace: 2,3,4,6,7,8,9,10,12,14,15,16,17,19,20

Góly:

18 min. Lukáš P., 24 min. Ondřej F., 35 min. Marco N. - 7 min. soupeř, 8 min. soupeř

SK Uničov FC Havlíčkův Brod

Sraz: Sraz: 11:10 - 11:20 (zápas v 13:40)

Góly:

4 min. Radim N., 5 min. Antonín Š., 14 min. Vojtěch N., 15 min. Lukáš V., 16 min. Radim N., 23 min. Václav N., 33 min. vlastní

Komentář trenéra k trianglu:

Dne 20.11. jsme zavítali na triangl do Žďáru nad Sázavou. Tak jako minulý týden byl nominován celý tým U-11. Herní vytížení 120 minut bylo tak rovnoměrně rozděleno mezi všech 15 hráčů.

V prvním utkání nás čekal soupeř MFK Chrudim. Soupeř vstřelil okolo sedmé minuty dva slepené góly a ujal se vedení 2:0. Nutno uznat, že zaslouženě. Kvalita soupeře nám dělala velké problémy a nedařila se nám hrát naše hra, ale i přes to se nám ještě povedlo do konce prvního poločasu snížit na 1:2. Do druhé  půle bylo potřeba udělat pár změn, zejména v rozložení sil do obou sedmiček. V druhém poločasu se již hra vyrovnala. Hned v úvodu jsme po chybě gólmana soupeře vyrovnali a v závěru otočili utkání na naší stranu z pokutového kopu. Utkání jsme vyhráli 3:2, ale nutno podotknout, že hrál soupeř skvěle a byl v soubojích důraznější a i herně aktivnější a tvořivější. V naší bráně se opět vystřídali dva hráči z pole, což je taky znát místy na naší rozehrávce.

Následující celé druhé utkání odchytala naše gólmanská jednička a to proti domácímu Žďáru nad Sázavou a tento tah se vyplatil. Vyrovnané utkání plné soubojů rameno na rameno a sprinterských soubojů rozhodla chyba domácích, kdy po malé domů byl naším hráčem presován gólman. Ten pod tlakem ztratil míč a náš hráč dával jediný gól utkání do prázdné brány. Výhra 1:0 byla vybojovaná a stála naše hráče spousty sil, ale skvělými zákroky nás podržel náš gólman.

Do posledního utkání proti týmu FC Havlíčkův Brod jsme vstoupili aktivně a v poločase jsme vedli 5:0. V druhé části utkání jsme nehráli příliš koukatelný fotbal a spíše se utkání dohrávalo, kde však dochazelo k mnoha ztrátám a špatně vyhodnoceným situacím našich hráčů. Utkání jsme nakonec vyhráli 7:0, což byl pro soupeře příliš krutý výsledek.

Triangl jako celek musím však hodnotit spíše negativně, výsledkově jsme sice vyhráli všechny tři utkání, ale do herní pohody to dnes mělo bohužel daleko. Pozitivní zjištění bylo, že se gólově prosadilo hned 8 hráčů týmů. Máme i nadále na čem pracovat a to ne jen po herní, ale i taktické části.