Sraz: 8:00 utkání od 8:45
Hráno: 7+1  (2 x 25)
Nominace: 2,3,4,6,7,8,10,12,15,16,19

Góly SK Sigma Olomouc:

3 min., 6 min., 8 min., 9 min., 20 min.,26 min., 37 min., 39 min., 50 min.

3:2

SK Uničov MFK Karviná

Místo: Uničov - UMTR
Sraz:8:00 utkání od 9:45

Góly:

12 min. Vojtěch N., 29 min. vlastní, 42 min. Ondřej F.(PK) - 14 min. a 39 min. soupeř

12:1

SK Uničov FC Trinity Zlín

Sraz: 8:00 utkání od 10:45

Góly:

3 min. Miroslav Ch., 7 min. Miroslav Ch., 12 min. Ladislav H., 21 min. Václav N., 23 min. Ondřej F., 27 min. Lukáš P., 32 min. Miroslav Ch., 34 min. Michael K., 36 min. Miroslav Ch., 43 min. Lukáš P., 46 min. Lukáš P., 50 min. Jakub O. - 19 min. soupeř

Komentář trenéra k trianglu:

Poslední únorovou neděli k nám na triangl přijali pozvání SK Sigma Olomouc, MFK Karviná a FC Trinity Zlín. Je skvělé, že stále mají i tyto mužstva zájem s námi hrát a nesmírně si toho vážíme a hlavně z těchto utkání čerpáme mnoho užitečných zkušeností. Ne jen samotní hráči, ale i my trenéři. Máme se tak možnost posouvat všichni společně dále.

První utkání proti suverénní SK Sigma Olomouc se příliš hodnotit nedá. Tedy ne zrovna optimisticky, soupeř byl nad naše síly a celých 50 minut si s námi hrál jako kočka s myší. Naši hráči hned po úvodních dvou trefách soupeře dali hlavy dolů a hned jsem věděl, že je bohužel zle.
Náš pomalý pohyb, který někteří předvádí i během tréninku se bohužel přenesl i do samotného utkání. Ale je potřeba zmínit, že tento soupeř patří opravdu k samotné špičce v naší republice v dané věkové kategorii a konečný výsledek 9:0 odpovídal hernímu projevu na hřišti. Skvělých akcí měl soupeř více než dost, ale naštěstí nás často podrželi naši gólmani Lukáš a Vašek.

Na druhé utkání proti týmu MFK Karviná jsem se těšil, jelikož je to město, ve kterém jsem strávil dětství. Těšil jsem se také i na trenéra Aleše, který je vždy neskutečně pozitivní a i výtku, včetně naštvání, dokáže podat optimisticky. V úvodu utkání jsme byli příliš zaskočení ještě z předchozího zápasu. Chvíli nám trvalo než jsme se dostali do potřebného tempa a začali tvořit hru i my. Kluci si začali mnohem více věřit a vytvářet si gólové příležitosti. V utkání jsme šli ve 12 minutě do vedení, kdy důraz po rohovém kopu vedl k vedení 1:0. Vedení nám však dlouho nevydrželo a soupeř po několika prohraných soubojích
1na1 ve 14 minutě vyrovnal na 1:1. V druhém poločase jsme se opět prosadili po rohovém kopu, kdy si hráči Karviné srazili míč do vlastní brány. Hrálo se vyrovnané utkání, plné krásných akcí a soubojů. Po jedné z mnoha akcí soupeř udeřil a vyrovnal na 2:2. Brzy jsme, ale na tento gól odpověděli a uhráli tak vítězství 3:2.

Poslední utkání proti FC Trinity Zlín slibovalo další těžké utkání. Zlín v prvním utkání porazil MFK Karvinou 5:3. Ne nadarmo se ale říká, že každé utkání je jiné a i dětská psychika je křehká, což se projevilo a po herním koncertu Sigmy, která Zlín porazila 21:2, to nejspíše nechalo na hráčích soupeře následky. Naši chlapci se proti Zlínu ujali hned v 3 minutě vedení 1:0, když naši chlapci přidali gól na 2:0 v 7 minutě, začali na hřišti dominovat a hrát krásný kombinační fotbal, což vedlo k poločasovému vedení 5:1. V druhém poločase se hrálo i nadále převážně na polovině soupeře a kluci si zvedli, sebevědomí a porazili v posledním utkání Zlín vysoko 12:1.

Nyní nás čeká týden bez tréninků z důvodu jarních prázdnin, ale i přesto se v pátek 3.3. přesuneme na Pražské turné. V pátek od 15 hodin nás čeká triangl na Praze Podolí a v sobotu od 10:00 triangl s Bohemians Praha.

Neskutečně se těšíme na nové společné zážitky a zkušenosti.