Sraz: 14:00 utkání od 14:55
Hráno: 7+1  (1 x 35)
Nominace:  2,3,4,6,7,8,9,10,12,14,15,16,17,19,20

Góly:

22 min. Miroslav Ch., 31 Václav N. - 3 min. a 19 min. soupeř

1:3

SK Uničov FC Bohemians Praha

Sraz::14:00 utkání od 15:30

Nominace: 2,3,4,6,7,8,9,10,12,14,15,16,17,19,20

Góly:

18 min. Antonín Š. - 20 min., 26 min. a 27 min. soupeř

Góly:

24 min. Miroslav Ch., 37 min. Miroslav Ch., 40 min. Marco N., 56 min. Lukáš P. - 36 min a 42 min. soupeř

1:12

(0:4)

SK Uničov FC Bohemians Praha - žlutá

Sraz: 9:00 utkání od 11:00

Góly:

38 min. Antonín Š.(PK) - 6 min., 25 min., 32 min., 33 min., 35 min., 36 min., 39 min., 42 min., 46 min., 48 min., 55 min., 62 min.

Komentář trenéra k trianglu:

zdroj: FACEBOOK:  SK Uničov U11 - ročník 2012

Přípravná utkání v Praze.

Dne 3.3. a 4.3. jsme odehráli celkem 4 přípravná utkání.

Úvodem bych chtěl, ale zejména poděkovat rodičům, že v rámci jarních prázdnin přizpůsobily svůj program s dětmi a byl tak celý tým připraven získat společně nové zkušenosti.

V pátek jsme se společně s hráči a části rodičů vydali vlakem do Prahy, kde jsme ještě odpoledne sehráli dvě přípravné utkání, do kterých nám chyběli dva členové základní sestavy a to náš gólman Lukáš a střední záložník Marco.

V první utkání proti o rok starším borcům ze Slavoje Podolí jsme dostali dva laciné góly z rohu a brzy prohrávali 2:0. Naši chlapci se však z tohoto vývoje brzy vzpamatovali a začali v zápase být více na míči, z čehož pramenilo i mnoho nebezpečných situací před bránou soupeře. Skvěle chytající gólman domácích však nakonec inkasoval také dvakrát, a tak utkání skončilo pro nás pouze remízou 2:2, byť jsme byli lepším týmem.

Do druhého utkání v pátek jsme nastoupili proti Bohemians Praha. Hrála se vyrovnaná bitva a v zápase jsme se ujali i zaslouženého vedení. Mnoho akcí, kdy jsme mohli zvýšit svůj náskok, skončilo zbrklým řešením hráčů a nebo špatným vyhodnocením situace. Což byla škoda, jelikož hráli naši borci s chutí a nebojácností. Bohužel se však ukázala opět chyba v obraně a soupeř dal laciný gól po autovém vhazování, kdy naši obránci nebyli dostatečně dúslední. Poté se nepodařily dvě rozehrávky našemu náhradnímu brankáři, který to bohužel namazal soupeři přímo na nohu a každou chybu tak kvalitní soupeř trestal a porazil nás 3:1.

Páteční program byl pak ještě završen společným bazénem a večeří a pokusem o dodržení večerky. Bohužel ne všem hráčům se dařilo bez maminky či tatínka v cizím prostředí usnout a to bylo následující den na některých hráčích v průběhu hry znát.

V sobotu dopoledne nás čekali dva 70 minutové zápasy proti týmu Bohemians Praha zelená a Bohemians Praha žlutá. Původně se měl hrát triangl, ale v pátek se omluvil tým z JFA České Budějovice, a tak jsme si porci minut odehráli pouze proti dvěma týmům Bohemians Praha.

První utkání s týmem Bohemians zelená se hrál nádherný zápas plný soubojů, krásných akcí včetně emocí hráčů. Po prvních 35 minutách strhujícího tempa jsme vedli 1:0. Hned v úvodu druhého poločasu soupeř vyrovnal na 1:1. Z následné rozehrávky jsme se, ale opět ujali vedení 2:1 a poté i 3:1. Konečný a zasloužený výsledek 4:2 byl pro náš tým skvělým úspěchem.

Do druhého zápasu se šlo po přibližně 5 minutové pauze proti týmu Bohemians Praha žlutá. Zde nás již soupeř začínal přehrávat zejména v druhé části prvního poločasu, kdy začínala být znát čím dál větší únava a pomalý pohyb našich klíčových hráčů. Soupeř využil čerstvých hráčů a zaslouženě poločas vyhrál 4:0. Do druhého poločasu jsme změnili již i systém střídání. Začali jsme hrát na dvě kompletni sedmičky, kde dostali, tak více prostoru i hráči, kteří jsou s týmem teprve chvíli a nebo není jejich výkonnost na úrovni hrát proti takto kvalitním soupeřům. Což bylo pro tyto hráče o to náročnější a těžší, jelikož se příliš mnoho na míč nedostali a rychlostně to byl pro ně neskutečný kolotoč. Konečný stav byl pro naše chlapce krutý a to 1:12, ale rozhodně jsme si neudělali žádnou ostudu. Projevila se v posledních 35 minutách únava některých klíčových hráčů

. Po utkání jsme probrali pár slov i s trenérem soupeře a když mi sdělil, že trénují 4x týdně a do toho hrají o víkendech někdy i oba dny, tak se takový rozdíl musel zajisté někde projevit, když naše družstvo trénuje aktuálně pouze 2x týdně a hraje jen jeden den o víkendu.

Ač to nedělám příliš rád a často, tak i v šatně jsem musel vyzdvihnout hráče Miriho. Byl neskutečným tahounem a dříčem na hřišti a věřím, že takto strhne do budoucna i ostatní hráče, kteří podali také skvělé výkony. Hodnotím tento výjezd za velmi kvalitní, kde jsme získali mnoho zkušeností a věřím, že se opět na podzim znovu vypravíme na porovnání sil s kvalitními soupeři do Prahy.

Závěrem ještě jednou děkuji všem rodičům za podporu a hlavně přístup, že byl celý tým k dispozici, jelikož fotbal je opravdu kolektivní sport a je potřeba, aby všichni měli tento zodpovědný přístup a kluci tak v šatně mohli být jeden tým a táhnout společně za jeden provaz.