Sraz: v 12:45 (zápas v 13:30)
Hráno: 7+1  (2 x 30)
Nominace:  2,4,6,7,8,9,10,12,15,16,17,19,20

Góly:

2 min. Lukáš P.,  19 min. Radim N., 41 min. Radim N., 55 min. Jaromír K. - 1 min. Aleš P., 7 min. Aleš P., 15 min. Jakub S., 42 min. Aleš P.

Komentář trenéra k utkání:

První mistrovské utkání nové sezóny jsme sehráli proti velice kvalitnímu soupeři z Konice.

Hrálo se pěkné utkání, kdy nás soupeř trestal zejména z rychlých brejku. Byla znát rychlost o dva roky staršího útočníka s číslem 2 Aleše, který dělal naší obraně problémy a zaznamenal v utkání hattrick. Kluci však odehráli fantastický zápas a po náročném programu, který měli v předchozích dnech, jsem byl spokojený. Někteří hráči jsou však ještě zbytečně nervózní z velkého hřiště, ale nepochybuji o tom, že si také brzy zvyknou a budou podávat kvalitní výkony. V utkání jsme prohrávali 3:1, ale ani to kluky nesrazilo a snažili se utkání otočit. Herně jsme byli lepší a soupeře jsme hned v několika fázích zápasů nepustili na naší polovinu hřiště, bohužel však nízká produktivita znamenala poločasový výsledek v neprospěch pro náš tým a to 2:3. Do druhého poločasu jsme zkusili změnit rozestavení a pokrýt zejména rychlého útočníka soupeře, tento tah se nám podařil. Soupeř se již příliš do zakončení nedostával.

Kvalitní utkání odehrálo celé mužstvo, ale přesto musím zmínit dva hráče a to Mirka s Radimem, velice mile mě potěšili. V zápase nevzdali jediný souboj a odvedli neskutečně mnoho práce pro celý tým. Utkání skončilo nakonec remízou 4:4 a na řadu o bod navíc do tabulky přišel penaltový rozstřel. Po páté sérii byl stav opět vyrovnaný a na řadu přišla náhlá smrt, hned v první sérií se pokutový kop bohužel Kubovi nevydařil a soupeř, tak odjížděl šťastnější.

Zápas naplnil moje očekávání a jsem spokojený, jak to kluci zvládli, jelikož přesně tyto utkání proti starším klukům nás posouvají dál, odhalují i herní situace, na kterých musíme ještě hodně pracovat. Výsledek nebyl v tomto utkání na prvním místě, ale předvedený výkon hodnotím velice pozitivně.