Sraz: v 16:40 - 16:45 na umělce (zápas v 17:00)
Hráno: 7+1  (3 x 25)
Nominace:  2,3,4,6,7,8,9,10,12,14,15,16,17,19,20

Góly:

13 min. Lukáš V., 23 min. Antonín Š., 28 min. Antonín Š., 38 min. Lukáš P., 44 min. Lukáš P., 47 min. Adam P., 50 min. Radim N., 65 min. Marco N., 72 min. Radim N., 73 min. Lukáš P. - 8 min., 61 min. a 75 min. góly soupeře.

Komentář trenéra k utkání:

Dne 30.11.2022 jsme odehráli poslední přípravné utkání na  domácí půdě tohoto roku. Zahráli jsme si skvělé utkání proti starším klukům z týmu Sokol Konice. Do utkání naskočilo všech 15 hráčů našeho týmu a umožnilo nám to tak střídat celé dvě sedmičky. Utkání se hrálo 3 x 25 minut.

Prvních 25 minut byl soupeř lepší a šel tak v úvodu po chybě v rozehrávce do vedení. Do konce prvních 25 minut se nám povedlo výsledek otočit na naší stranu a vyhrát tak úvodních 25 minut 2:1. Do druhých 25 minut jsme vyzkoušeli jiné pozice u většiny hráčů, což nám otvírá nové možnosti do dalších utkání.

Druhých 25 minut jsme vyhráli 5:0 po krásných akcích a skvělému týmovému výkonu. Posledních 25 minut jsme již odehráli převážně s míčem na našich kopačkách a vyhráli 3:2.

Celkově bylo utkání skvělou tečkou za podzimní částí. Výsledek se nerodil snadno a stal chlapce úsilí, ale využívání celé šíře hřiště dopomohlo ke krásným kombinačním akcím. Kluci zaslouží opět pochvalu.