Sraz: v 16:15 (zápas v 17:00)
Hráno: 7+1  (2 x 30)
Nominace:  2,4,6,7,8,9,10,12,15,16,19,20

Góly:

47 min. Marco N. - 15 min. Matias Š., 27 min. Martin A., 36 min. Martin A., 40 min. Ondřej P., 59 min. Martin A.

Komentář trenéra k utkání:

Dnes jsem odehráli druhé mistrovské utkání a to na horké půdě Sigmy Olomouc.

Kvalita soupeře byla jednoznačná od úvodního hvizdu až po konec utkání. Poločasový výsledek 2:0 byl pro náš tým odměnou, nikoliv však po herní stránce, ale zejména po fyzické.

Většina hráčů odběhala celý poločas bez míče ve vysokém tempu a snažila se poctivě bránit. Sigma měla vynikající první dotek s míčem ihned do rychlosti a i následné vedení míče bylo na vysoké úrovni, ale i přesto příliš mnoho vyložených šancí, díky obranné fázi celého týmu, neměla. Bohužel naše zisky míčů nevedly k rychlým brejkům, v které jsme doufali, ale opět jen ke ztrátám. Na některých hráčích byl vidět opět strach ze soupeře. Hodnotit jednotlivce dnes není na místě, ale z některých hráčů jsem zklamaný a to konkrétně z přístupu. Pro mě osobně není důležité vždy vše vyhrát, ale vidět snahu, bojovnost, nasazení a nic nevzdávat...... to byly dneska před utkáním pokyny k hráčům v šatně. Tyto pokyny však nebyly ani z poloviny na úrovni toho co naší chlapci umí. Druhý poločas se odehrál ve stejném nasazení jako první a soupeř vyhrál zaslouženě 5:1, i tak jsem ale přesvědčen, že máme nejtěžšího soupeře za sebou a málo který tým za mě zvládne držet krok proti Sigmě Olomouc. Nyní nás čeká den volna a hned třetí mistrovské utkání a to ve středu v Újezdě u Uničova proti Sokol Dub nad Moravou, kde porovnáme síly proti některým klukům i o dva roky starším.