Místo: Uničov umělá tráva
Sraz: 9:15 (zápas v 10:00)
Hráno: 7+1  (1 x 17)
Nominace: 2,3,4,7,8,9,12,14,15,16,17,19,20

Góly: 9 min. Marco N., 14 min. Marco N., 35 min. Marco N., 37 min. Marco N. - 32 min., 34 min., 44 min.

1:2

SK Uničov Sokol Konice
Místo: Uničov - umělá tráva
Sraz: 9:15 (zápas v 10:55)

Góly: 34 min. Antonín Š. - 2 min., 7 min.

0:9

SK Uničov FC Petržalka
Sraz: 9:15 (zápas v 11:50)

Góly: 3 min., 4 min., 6 min.,  8 min., 27 min., 30 min., 33 min., 35 min., 46 min.

Komentář trenéra k trianglu:

Dne 5.2.2023 jsme sehráli další skvělý triangl na domácím hřišti. Naše pozvání přijali soupeři 1.FC Slovácko, FC Petržalka, která za námi vážila dlouhou cestu a nakonec tým Sokol Konice, který na poslední chvíli nahradil Brno Líšeň a díky tomu se mohl odehrát plnohodnotný triangl 4 týmů.

První utkání proti FC Slovácko mělo strhující tempo. Hrál se opravdu skvělý vyrovnaný zápas plný nádherných fotbalových kombinací a skvělých soubojů. Utkání to bylo tvrdé, ale férové z obou stran, bez přehnané agresivity. V prvním poločase jsme skvěle napadali rozehrávku týmu Slovácka a skvělým pressingem celého týmu dostali soupeře pod tlak z čehož pramenila spousta získaných míčů a možností dostat se k zakončení. Tým plnil skvěle všechny pokyny a zaslouženě v poločase vedl 2:0.
V druhé půli soupeř změnil rozestavení a zvolil přímočařejší přechod na naší útočnou polovinu což nám v úvodu dělalo velké problémy a Slovácko vyrovnalo během 10 minut na 2:2. Nepodařilo se nám tedy zachytit vstup do druhého poločasu. Po gólu na 2:2 se ale naši chlapci skvěle chytli a byla znát najednou chuť po vítězství. Začali se lépe pohybovat po hřišti a dostupovat soupeře. Přidaný dostatečný důraz v soubojích vedlo k dalším trefám na 4:2. V závěru soupeř ještě potrestal naší chybu v rozehrávce a snížil na konečných 3:4.

Do druhého utkání proti týmu Sokol Konice, který byl složen i z hráčů ročníku 2010 nastoupil náš tým v bráně s hráčem z pole a hned s několika změnami v sestavě. Bohužel toto řešení nebylo dobře zvoleno. Hned v úvodu vedlo k obdržení dvou zbytečných gólů, které houževnatého a důrazně hrajícího soupeře povzbudilo a hrálo s námi v prvním poločase vyrovnané utkání plné důrazných soubojů ve středu hřiště s minimem příležitostí na obou stranách.
Do druhého poločasu jsme udělali opět další změny. Do brány šel další hráč z pole a někteří hráči se vrátili na své posty z prvního utkání. Druhý poločas se hrál v podstatě před bránou soupeře, ale chyběl nám větší klid v koncovce a zejména důraz a rychlost v řešení situaci, zde se projevil věkový rozdíl. Po jednom z mnoha rohových kopů se nám podařilo snížit na rozdíl jedné branky, což vedlo ke vzplanutí emocí a zbytečné nervozitě a o to tvrdší hře z obou stran. Bohužel skvěle chytající gólman soupeře a naše zbrklost v řešení situací v klíčových momentech nevedla již k žádnému gólovému úspěchu a toto utkání, byť jsme byli zejména druhý poločas po většinu času před bránou soupeře a fotbalově kvalitnější, skončilo smolnou prohrou 2:1.

Do posledního třetího utkání proti týmu FC Petržalka jsme nevstoupili vůbec dobře, brzy jsme prohrávali 3:0 a poslední minimum sil, které zbyly po dvou náročných utkání zmizely rázem také a odehráli jsme odevzdané utkání s hlavami dolů bez sebemenší snahy a touhy zkusit něco s utkáním udělat. Poločas jsme prohráli 4:0. Do druhé půle jsem po hráčích chtěl, aby neřešili aktuální výsledek, ale šli do zápasu jako by se hrálo od začátku za stavu 0:0, ale bohužel nebyli už žádné síly a ve všech ohledech jsme za skvěle hrající Petržalkou zaostávali. Soupeř byl schopný prosadit se i ve dvou hráčích proti našim čtyřem. Bohužel kvalita, důraz a síly byli pouze na straně soupeře a zasloužená výhra 9:0, kdy ještě dalších minimálně 6 gólů vychytal náš gólman, byla nepříjemnou tečkou za nedělním dopolednem.

V následujících dnech se budeme muset soustředit hned na několik věcí - od samotné rozehrávky a řešení situací až po fyzickou část přípravy.