Sraz: v 13:45 (zápas v 14:30)
Hráno: 7+1  (2 x 30)
Nominace:  2,4,6,7,8,9,10,12,15,16,17,19,20

Góly:

1.min Václav N., 24 min. Miroslav Ch., 30 min. Lukáš P., 40 min. Marco N., 56 min. Lukáš V.

Komentář trenéra k utkání:

Dneska naší chlapci odehráli 5 kolo soutěže mladších žáků, kde po úvodních kolech začíná v týmu panovat pohoda a větší sebevědomí některých hráčů začíná být znát.

Vstup do utkání se nám povedl a hned po úvodní akci vedli naší borci 1:0. V týdnu jsme se soustředili především na hru v křídelních prostorech. Zde bylo vidět od našich chlapců opravdu lepší využití šířky hřiště. Poločasové vedení 3:0 bylo založené. V druhém poločase se v bráně vystřídali hned tři borci a všichni tři se snažili hrát i mimo své brankoviště. Herní převaha našeho týmu byla znát a jsem rád, že si opět zahráli všichni hráči totožnou porci minut.

Zítra nás čeká kvalitně obsazený turnaj nedaleko Uherského Hradiště v Nedakonicích a věřím, že si všichni hráči přenesou herní pohodu i do zítřejšího dne, kde se utkáme postupně proti Trinity Zlín, SFC Opava, 1.FC Slovácko, MFK Skalice, FC Petržalka, Slavia Praha a FC Žďas Žďár nad Sázavou. Celkem tedy 140 minut herního vytížení. Všichni se těší a věří, že zaskočí soupeře svým nasazením a bojovností !!!!