Sraz: v 14:15 (zápas v 15:00)
Hráno: 7+1  (2 x 30)
Nominace: 2,4,7,8,12,15,16,17,19,20

Góly:

24 min. Lukáš P., 35 min. Šimon B., 46 min. Šimon B., 50 min. Šimon B., 54 min. Lukáš P., 58 min. Šimon B. - 11 min. Jakub O.

Komentář trenéra k utkání:

V sedmém kole jsme doma přivítali hráče 1.HFK Olomouc.

V prvních 30 minutách jsme nebyli schopni proměnit naše vyložené šance. Naši hráči soupeře přehrávali, ale problém ve finální fázi našich borců je stále obrovský, některým chybí klid v zakončení, jiným zase potřebný důraz v rychlosti rozhodování. Soupeř šel po jednom z nákopu do vedení, kdy jsme špatně odhadli odskok míče a soupeř tuto chybu v samostatném úniku přes polovinu hřiště potrestal a vedl 1:0. Do konce poločasu se nám podařilo alespoň vyrovnat, ale výsledek neodpovídal dění na hřišti.

V druhém poločase jsme se snažili hrát stále naší hru. Bohužel se přidalo také mnoho ztrát ve středu hřiště a naši obránci měli o to více práce. Naštěstí nepustili již soupeře k samostatnému úniku na naší bránu a ani do vyložených šancí. Utkání se zlomilo až v posledních 15 minutách, kdy jsme přidali gól na 3:1. Soupeře tento gól zlomil a utkání, tak skončilo výhrou 6:1. V utkání se také kopal pokutový kop, který Lukáš chytil. Tím hodně podržel náš tým.

Vítězství bylo v tomto utkání zasloužené, ale předvedený výkon celého družstva nedosahoval zdaleka na co kluci mají. Z mého pohledu to byl zatím nejslabší výkon probíhající sezóny. V utkání jsme udělali vážně mnoho chyb. S hráči si opět celé utkání rozebereme a budeme i nadále pracovat, aby naše výkony splňovaly herní projev, který společně s chlapci chceme. Nebát se hrát a kombinovat bez zbytečných zbrklých nákupů.