Sraz: v 16:30 (zápas 17:00 - 18:00)
Hráno: 7+1 (30+30)
Nominace: 2,3,4,6,7,8,9,10,12,15,16,17,20,24

Góly:

12 min. vlastní, 22 min. Marco N., 23 min. Lukáš P., 27 min. Marco N., 36 min. Vojtěch N., 56 min. Marco N., 58 min. Lukáš P. - 41 min. z penalty

Komentář trenéra k utkání:

Dne 3.10.2022 jsme odehráli mistrovské utkání 9. kola proti FK Šumperk. Již na rozcvičce bylo znát na některých hráčích náročný víkendový turnaj v Polsku. V úvodu utkání se nenabízelo příliš mnoho šanci ani na jedné straně. Byl to boj především s mokrým povrchem. Docházelo z obou stran k mnoha nepřesnostem a ztrátám míče.

Skóre jsme otevřeli po rohovém kopu, kdy si míč srazil hlavou hráč Šumperka do vlastní brány. To nás v závěru poločasu probudilo a přidali jsme během 5 minut další tři góly. V druhém poločase jsme měli herní převahu a soupeř měl jen minimum rychlých protiútoků, kdy po jednom došlo k faulu v pokutovém území a Šumperk zahrával pokutový kop, kterým snížil stav utkání na 1:5. Opět jsme zahodili, několik vyložených brankových příležitostí, ale pozitivní je, že jsme schopni se k těmto příležitostem dostat po krásných kombinacích. V závěru utkání jsme přidali ještě dvě branky a vyhráli zaslouženě 7:1. Chlapce bych chtěl pochválit, jak zvládli toto utkání zejména v návaznosti na náročný turnaj v Polsku. U některých únava byla již znát, ale i přesto byla vidět chuť a snaha makat i přes únavu...