Sraz: v Šumperku  12:10 - 12:15 (konec cca 15:30)

Nominace:  2,3,4,6,7,8,9,10,12,14,15,16,17,19,20

Hraje se o přímá tři postupová místa do kvalifikace Planeo capu

Góly: 7 min. Jaromír K., 11 min. Lukáš P. - 5 min. soupeř

Góly: 8 min. Jaromír K., 13 min. Miroslav Ch.

SK Uničov - FK Orlicko 3:0

Góly: 7 min. Lukáš P., 13 min. Lukáš P., 16 min. Ondřej F.

SK Uničov - 1.HFK Olomouc 5:1

Góly: 2 min. Lukáš P., 4 min. Lukáš P., 6 min. Michael K., 13 min. Marco N., 18 min. Vojtěch N. - 17 min. soupeř

SK Uničov - FO Lanškroun 6:0

Góly: 4 min. Lukáš P., 5 min. Václav N., 6 min. Václav N., 11 min. Michael K., 17 min. Miroslav Ch., 20 min. Lukáš V.

Komentář trenéra:

Ve středu 11.10. jsme se vydali k druhému předkolu celorepublikového poháru mládeže s názvem Planeo cup bojovat o postup do kvalifikace, kde již bude 64 nejlepších družstev z celé republiky. Hrálo se o 3 postupová místa a nečekalo nás nic jednoduchého.

První utkání SK Uničov - SFC Opava 2:1.
Hned v úvodním utkání jsme hráli proti největšímu favoritu celé skupiny. Soupeř se po rohovém kopu ujal vedení, ale hned po dvou minutách bylo vyrovnáno a to nebylo vše! Následně jsme se ujali vedení 2:1 a velice cenný výsledek jsme již udrželi, i když se štěstím, kdy soupeř v posledni minutě posílal centr do vápna a na zadní tyči osamocený hráč netrefil prázdnou bránu.

Druhé utkání SK Uničov - FK Šumperk 2:0.
Do druhého utkání, jsme díky výhře nad Opavou, která chlapce neskutečně nakopla, vstoupili skvělým sebevědomím dojmem. Utkání, které skončilo v prvním předkole proti tomuto soupeři 0:0, jsme zvládli na výbornou a zaslouženě vyhráli 2:0. Nejen samotný výsledek, ale i hra chlapců byla opravdu na obrovskou pochvalu.

Třetí utkání SK Uničov - FK Orlicko 3:0.
Před utkáním bylo potřeba chlapce upozornit, aby nic nepodcenili a snažili se i nadále na hřišti hrát všichni zodpovědně a táhnout za jeden provaz. Od úvodních minut bylo znát naši herní kvalitu. Skvělý pohyb našich hráčů a skvělé dostupovaní k soupeři bylo úspěšným klíčem ke hře na polovině soupeře a k vytváření si gólových příležitostí. Vítězství 3:0 mohlo být klidně i vyšší, ale jsem rád, že v tomto utkání si více zahráli hráči, kteří měli menší herní vytížení v úvodních dvou utkáních.

Čtvrté utkání SK Uničov - 1.HFK Olomouc 5:1.
Do čtvrtého zápasu jsme již šli s vědomím, že nám v postupu do kvalifikace již nemůže nic zabránit, a tak se tomu přizpůsobila i hra a střídání celých sedmiček na hřišti. Do brány v průběhu zápasu naskočil i hráč z pole a náš brankář měl tak možnost si opět se svými spoluhráči zahrát v poli a byla na něm vidět obrovská chuť a radost z této možnosti.

Páté utkání SK Uničov - FO Lanškroun 6:0.
Poslední utkání si opět užili všichni hráči a zaslouženě si užili společně postupovou oslavu a mohou se těšit na listopadovou kvalifikaci, kde se pokusíme jíž potřetí dostat do finálového turnaje mezi 24 nejlepších v republice. Soupeře a místo, kde tuto kvalifikaci odehrajeme zatím neznáme, ale čeká nás kvalitních 7 utkání, na které se těšíme a pojedeme si je hlavně užít.