Sraz: 11:00 v Šumperku (doprava vlastní)

Hřiště: Šumperk - umělá tráva (Tyršův stadion)

Nominace: 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20

Góly:

8 min. Marco N., 71 min. Miroslav Ch., 74 min. Lukáš P. - 73 min. soupeř

Komentář trenéra k utkání:

K poslednímu 15.kolu podzimu jsme se vydali na horkou půdu k třetímu týmu tabulky FK Šumperk.
Soupeře velice dobře známe a ještě nikdy jsme s ním neprohráli. Ovšem za poslední rok pod vedením nového trenéra šli obrovským způsobem vzhůru a proto jsme věděli, že nás tentokrát již nečeká ten Šumperk, který jsme s přehledem poráželi.
Rovněž jsme věděli, že hrajeme o konečné umístění podzimní části a při výhře se můžeme posunout dokonce na druhé místo tabulky, zde jsme však v souběžně hraném utkání potřebovali výhru Opavy nad týmem Baníku. Bohužel toto utkání skončilo jasnou výhrou Baníku 12:3. Nyní ale již k samotnému utkání.

Od úvodních minut se hrálo vyrovnané utkání se spoustou tvrdých soubojů. Důraz soupeře pro nás nebyl příliš příjemný a značně to ovlivnilo naší hru. Nehrál se příliš pohledný fotbal a bohužel i časté pískání rozhodčího hru kouskovalo a to nám pro vyšší tempo v utkání a nasazení škodilo. Přesto jsme byli v částech zápasu lepším týmem a po jednom z rohových kopů jsme se ujali vedení. Tato trefa byla na dlouhou dobu v utkání poslední.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji, ale hned několik verdiktů sudího nás natolik rozhodilo... Nakonec jsem již bohužel ani já nezvládl verdikty sudího neokomentovat a s panem rozhodčím prohodil pár slov. Cítil jsem, že hráči potřebují již po 60 minutách hry zastání. Arogance rozhodčího a jeho posuzování situací udělalo ze zápasu nejhorší utkání podzimu, které jsme odehráli. Konečná výhra 3:1 s obrovskou pachutí nebyla zrovna ideální zakončením podzimní části soutěže.

Nyní nás čeká ještě v úterý kvalifikace planeo cupu, kde si jedeme utkání užít a pokusit se již po třetí postoupit do finálového turnaje mezi 24 nejlepších týmů v ČR.

Následně se ještě ve čtvrtek vydáme na páteční turnaj do Prahy, kde nás čekají skvělá utkání proti Slavii Praha, AS Trenčín, FK Mladá Boleslav, Meteor Praha a Fotbal Talent Academy.

Na následující program se těšíme a hlavně si po podzimní části soutěže věříme!!!!