Hřiště: Uničov - umělá tráva

Nominace:

2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22

Góly:

13 min. Václav N., 41 min. Miroslav Ch., 43 min. Vojtěch N., 49 min. Lukáš V. - 17 min., 51 min. a 54 min. soupeř

Komentář trenéra k utkání:

V neděli 17.3.2024 jsme v rámci prvního kola jarní části soutěže SpSm přivítali na našem hřišti soupeře z FK Jeseník.
Poprvé jsme měli možnost využít všech 17 hráčů našeho mužstva a mohli jsem si tak dovolit střídat celé dvě osmičky do hry. Našim cílem pro jarní část je vyvážit rovnoměrně minutáž mezi všechny hráče. Tomu taky odpovídal průběh utkání, kde bylo patrné, v jaké formě se kteří hráči aktuálně nachází.

Do utkání vstoupili hráči s maximálním nasazením a motivací. Čekal je ovšem houževnatý soupeř, který dobře bránil a často i vystavoval naše útočníky do offsidového postavení. Po prvních 40 minutách byl výsledek vyrovnaný 1:1, kdy se nám podařila proměnit pouze jedna z mnoha příležitostí. Zároveň jsme však z rychlého brejku a po špatném dostoupení hráčů inkasovali zbytečný gól.

Bylo potřeba chlapce o poločasové přestávce povzbudit, jelikož jsme nehráli špatně, ale chybělo nám štěstí v zakončení a také i větší klid při finálním řešení a hlavně důraz v soubojích.
Do druhého poločasu jsme tedy udělali pár změn a vstoupili typově s jinými hráči, zejména v útočné fázi, kde jsme se díky této změně dokázali brzy gólově prosadit a odskočit tak do pohodlného vedení 4:1. Zbytek zápasu jsme si však zbytečnými chybami zkomplikovali a nakonec vyhráli těsně pouze 4:3. Utkání však ukázalo, na čem je potřeba i nadále pečlivě pracovat a na co se u některých jedinců zaměřit.