8:2 (3:1)

Sraz: 11:00 - Uničov šatna

Nominace: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20

Góly:

14 min. Vojtěch N., 22 min. Václav N., 27 min. Václav N., 55 min. Vojtěch N., 62 min. Ondřej F. (PK), 63 min. Marco N., 68 min. Lukáš P., 72 min. Michael K. - 40 min. soupeř (PK), 54 min. soupeř (PK)

Komentář trenéra k utkání:

První soutěžní utkání severní části soutěže SpSM pro kategorii U12 jsme zvládli proti týmu 1.FC Viktorie Přerov vítězně a to 8:2.
V úvodu zápasu byla znát zejména nervozita v koncovce, ale vstup do utkání jsme měli herně skvělý. Drželi jsme se zejména na polovině soupeře s míčem  pod naší kontrolou. V zakončení však chyběla přesnost, štěstíčko, ale také skvělé zákroky golmana soupeře drželi brankové hody našich hráčů zkrátka. V utkání jsme vedli pohodlně 3:0 ale v závěru prvního poločasu ve 40 minutě poslal náš hráč chybnou přihrávku na polovině hřiště zpět pod sebe a namazal tak hráči soupeře k úniku na naší bránu. Naši hráči však stihli hráče doběhnout ale jeden z dvojce obránců při křížování o hráče soupeře v pokutovém území zavadil a byl tedy nařízen pokutový kop pro soupeře, který tak snížil na výsledek poločasu 1:3.

Do druhé poloviny po pauze se nám nevydařil vstup a soupeř opět s brejku trestal a znovu přišel na řadu pokutový kop kdy náš obránce svou nešikovností místo hraní míče zahrál při odkopu pouze nohu soupeře. Soupeř tak vstřelil kontaktní gól na 2:3. Naše reakce byla okamžitá s následné rozehrávky jsme se ujali opět dvoubrankového vedení což naše hráče uklidnilo a začali si opět řídit tempo a hru druhého poločasu. Konečný výsledek 8:2 pro náš tým byl zcela zasloužený ale nerodil se snadno.

Soupeř byl houževnatý a snažil se hrát do posledních minut. Hráče bych chtěl pochválit přeci jen po náročném programu posledních 10 dní kdy měli ne jen soustředění ale předcházeli k tomu i dva přípravné utkání za sebou těsně před odjezdem. Jsem rád, že fyzicky jsme vydrželi v tak parném dni odehrát kvalitní utkání v plném nasazení po většinu utkání.