Góly: 24 min. Lukáš P. - 15, 23 a 25 min. soupeř

Góly: 54 min. Radim N - 57 min. soupeř

Góly: 84 min. Lukáš P.

Komentář trenéra k utkání:

V neděli 25.2. jsme v podvečer odehráli neplánované utkání navíc proti SK Uničov U13, kterým na poslední chvíli odřekl soupeř a měli by tak volný víkend.

Kluci z ročníku 2011 se tentokrát sešli v plné síle, a tak jsme očekávali těžké utkání. V úvodních minutách byl na velkém množství hráčů vidět horší pohyb a těžké nohy z předchozího dne, kdy odehráli 110 minut ve vysokém tempu na celé hřiště. A tak toho soupeř v úvodních 30 minutách využil, zejména díky standardním situacím, kdy jsme dostali hned dva úvodní góly po rychlém vhazování soupeře. Poté se nám podařilo vstřelit kontaktní gól, ale z následné rozehrávky naši hráči mezi s sebou zaspali při komunikaci v přebírání hráčů a soupeř tak odskočil do vedení o dvě branky.

Do dalších 30 minut jsme se snažili hráče probrat a hlavně je upozornit na standardní situace soupeře, kdy jsme byli pomalí v dostupovaní a rozebírání hráčů. Bohužel i čtvrtý gól v naší síti skončil po rychle vyhozeném autovém vhazování, což nás mrzelo a hlavně jsme brzy prohrávali 4:1. Měli jsme obavu, že únava, která byla v úvodních 30 minutách na hráčích znát, se bude ještě více projevovat a soupeř nás bude více a více přehrávat. Chlapci však utkání nevzdávali a provokace některých hráčů soupeře, u některých našich hráčů probudilo dravost a důraz, která strhla celý tým, který se postupně zvedal a začínal si vytvářet čím dál více šancí a zásluhou bylo do 60 minuty snížení na 2:4.

Do posledních 30 minut utkání jsme hráčům dali pokyn zjednodušit naši hru a zejména brankáři umožnili i rozehru na naše útočníky a nejen na obránce a nebo záložníky, jak tomu bylo úvodních 60 minut. Také jsme dopředu poslali silovější hráče, kteří běžně v útoku nehrají a bylo to znát. Hra se z velké části odehrávala zejména ve středu hřiště. Soupeř si již nevytvářel žádné vyložené šance a my překvapivě začali vypadat fyzicky lépe a posledních 10 minut odehráli na polovině soupeře, kde jsme v 84.minutě snížili na rozdíl jednoho gólu. Poté jsme měli ještě několik příležitostí na vyrovnání. Bohužel jsem již gól nedali, ale závěr utkání byl hned několika momenty zbytečně emočně vypjatý....

Sice jsme bohužel těsně prohráli 3:4, ale s vědomím, že se nemáme za co stydět a ba naopak můžeme být spokojeni s nastavením hráčů, chtít zápas otočit a zejména i fyzicky zvládnout 200 minut hry během 24 hodin. Za zmínku ještě stojí, že nám chyběl náš rozdílový hráč ve středu pole, kde jsme si vyzkoušeli novou posilu našeho týmu,který skvěle balóny podržel a rozdával na spoluhráče, ale několik zajímavých okamžiků, kdy mohl vyslat i střelu na branku a v utkání skórovat prováhal, a raději volil přihrávky na spoluhráče.

Hráči zaslouží pochvalu a nyní je čeká  již poslední generálka před soutěží a to v neděli 10.3. proti FC Hlučín od 13:00 na umělé trávě v Uničově.