6:9 (3:7)

Sraz: 7:10 - Uničov šatna (autobus odjezd 7:20)

Nominace: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20

Góly:

1 min. Vojtěch N., 4 min. Marco N., 10 min. Václav N., 12 min. Václav N., 14 min. Marco N., 29 min. Ondřej F., 32 min. Václav N., 54 min. Marco N., 58 min. Václav N. - 6 min., 11 min.,  28 min., 45 min., 63 min. a 70 min. soupeř

Komentář trenéra k utkání:

K prvnímu venkovnímu utkání této sezóny jsme se vydali na horkou půdu Valašského Meziříčí, které úvodní dvě kola soutěže vyhrálo a bylo před utkáním o skóre na druhé příčce tabulky.

Úvod zápasu nám skvěle vyšel a ujali jsme v 1 minutě vedení. To jako by naše hráče uklidnilo a naopak soupeře v úvodu rozhodilo, a tak jsme první poločas s přehledem odehráli, zejména na polovině soupeře. Bohužel jsme opět některé situace ve finální fázi neřešili úplně ideálně a zahazovali i vyložené šance. Výsledek poločasu byl tedy 3:7 v náš prospěch.

Do druhého poločasu jsme již začali jednotlivé posty střídat jinak a do brány jsme poslali i hráče z pole. Bylo najednou znát, že soupeř vycítil příležitost a začal v druhém poločase hrát lépe. Byla to opět, ale pro naše hráče z lavičky skvělá příležitost dostat další herní vytížení a zapojit tak do hry všechny hráče našeho mužstva.
V závěru utkání již některým hráčům docházeli v pekelném parném popoledni síly. Zejména u čtyř hráčů, kteří odehráli i zápas za o rok starší kategorii to bylo znát. Je, ale skvělou zprávou, že se tito čtyři hráči ani za starší neztratili a pomohli hned tři hráči i střelecky ročníku 2011 k remíze 7:7.

Naše utkání se v závěru dohrávalo ve zbytečném stresu a zmatku, ale konečný výsledek 6:9 byl odpovídající. Na straně soupeře nás zlobili hned dva kvalitní hráči, kteří měli skvělou rychlost a i práce s míčem byla u těchto borců na vysoké úrovni. Soupeř se snažil hrát fotbal a to bylo pro hru a pohledné utkání obou týmů základem, za což patří pochvala a uznání.