Sraz: 7:00 - odjezd autobusu v 7:10 - návrat cca 15:15

Hřiště: Ostravská 363, Bílovec - Umělá tráva

Nominace: 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20

Góly:

2 min. Lukáš P., 20 min. Václav N., 69 min. Antonín Š., 76 min. Vojtěch Š.

Komentář trenéra k utkání:

K utkání 13. kola jsme se vydali tentokrát na půdu ŠSK Bílovec. S tímto soupeřem jsem se doposud neměli možnost nikde setkat, a tak pro nás byl velkou neznámou. V rámci tabulky se soupeř před utkáním nacházel na 14. místě, ale poměrně se zajímavým nízkým skóre obdržených branek.

Hned z první útočné akce jsme však vstřelili branku a zdálo se, že se bude jednat o jednoznačnou záležitost v náš prospěch. Soupeř hrál hodně houževnatě, skoro se všemi hráči pod míčem a naši hráči, tak sice míč drželi a hráli na útočné polovině soupeře, ale příliš mnoho možností k brankovým příležitostem neměli. Ve 20. minutě jsme přidali v rámci prvního poločasu druhý gól a začali se sestavou, postupnými střídáními, rotovat.

Do druhého poločasu vstoupili hráči s pokyny, aby byli mnohem více odvážnější, zejména ve finální fázi jeden na jednoho a snažili se šance řešit rychlejším zakončením, jelikož v prvním poločase nás soupeř často zvládl blokovat. Za celé utkání nešla jediná střela na naší branku, což odpovídalo naší herni převaze. Konečný výsledek pro náš tým 4:0 byl zasloužený. S herní převahou jakou jsme měli nejsem s timto výsledkem ale příliš spokojený. Na druhou stranu nám hráči soupeře ukázali jaká je jejich síla, a to zejména ve hře v obranné fázi. Nutno podotknout, že veškeré rozehrávky, kterých soupeř měl za utkání nespočet, řešil vždy fotbalově a za mě pro rozvoj hráčů správná volba.