0:10 (0:4)

Sraz: v šatně 6:40 odjezd autobus v 6:50

Nominace: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20

Góly:

7 min. Václav N., 9 min. Lukáš P., 13 min. Václav N., 19 min. Miroslav Ch., 44 min. Lukáš P., 52 min. Václav N., 66 min. Lukáš P., 68 min. Vojtěch N., 77 min. Ondřej F., 78 min. Lukáš P.

Komentář trenéra k utkání:

Sváteční čtvrteční den patřil dohrávce kompletního 2.kola soutěže SpSM. Vydali jsme se na výjezd do Havířova. Nováček soutěže se před utkáním nacházel na posledním místě tabulky.
Utkání příliš fotbalové krásy nenabídlo a naši hráči se přizpůsobili hře soupeře a nedali do utkání vše, na co mají.

První poločas soupeř houževnatě bránil a vyrovnal se nám v pohybu. Hrálo se pouze na polovině soupeře, ale s minimem zakončení, kdy jsme poločas vedli jen 4:0. Toto skóre neodpovídalo našim představám a vývoji utkání.

Do druhého poločasu jsme vstoupili stejně aktivně a i nadále hru tvořili a hráli na polovině soupeře. Chyběla nám však ve finální fázi větší rychlost a důraz. Mnoho střeleckých pokusů, kdy byl příliš střed hřiště zahuštěný, bylo tak zablokováno. Ke konci utkání již však soupeř, který hrál většinu utkání bez míče odešel fyzicky a konečný výsledek pro náš tým 10:0 byl zcela zasloužený. Nyní nás čeká den volna a další sobotní utkání, kdy se tentokrát vydáme k utkání do Třince.