10:2 (4:0)

Sraz: 11:00 - Uničov šatna

Nominace: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20

Góly:

8 min. Marco N., 13 min. Václav N., 16 min. Radim N., 31 min. Miroslav Ch., 41 min. Lukáš P., 54 min. Ondřej F., 56 min. Michael K., 61 min. Václav N., 66 min. Lukáš P., 73 min. Marco N. - 47 min. a 53 min. soupeř

Komentář trenéra k utkání:

V pátém kole jsme přivítali na domácím hřišti nováčka z Jeseníku. Část soupeřova týmu byla nedávno doplněna právě z důvodu postupu do SPSM soutěže a to bylo ve finále znát na konečném výsledku pro náš tým a to vítězství 10:2.

K samotnému utkání:

úvodních 20 minut nás soupeř skvěle bránil a snažil se hrát fotbal. Už jen samotná rozehrávka brankáře na volné hráče okolo pokutového území je skvělou variantou pro vývoj hráčů v této kategorii a za mě patří soupeři uznání a pochvala.

Co se týkalo našeho výkonu:

úvodní sestava nastoupila z části v jiném složení, než na co byli kluci zvyklí. Bohužel se to úplně nesetkalo s naším očekáváním a bylo potřeba tedy po úvodních 15 minutách lehce některé posty hráčům změnit. Což přispělo nakonec k lepší kombinaci a vytváření si pozic pro finální fázi útoku. Poločasové vedení 4:0 bylo zasloužené a umožnilo nám tak opět dát prostor širšímu kádru našeho týmu do druhého poločasu. Zde došlo na závěrečných 20 minut i ke střídání gólmana hráčem z pole a náš brankář si tak mohl jít zahrát do pole.

Druhý poločas jsme již utkání kontrolovali a zkoušeli dát co nejvíce prostoru hráčům širšího kádru, kterým tento prostor prospěje a je pro ně důležitý. Utkání pak již tolik pohledných akci nepřinesl, ale cíl, který jsme před utkáním měli a to utkání rozložit mezi celé naše mužstvo dopadl zdárně. Máme tedy další nové poznatky a můžeme se tak soustředit na situace, které mohly být řešeny mnohem lépe a s větší rychlostí a přehledem.