0:8 (0:4)

Sraz: sraz v 6:40 odjezd bus 6:50

Nominace: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20

Góly:

2 min. Marco N., 3 min. Lukáš P., 15 min. Marco N., 24 min. Marco N., 56 min. Václav N., 60 min. Vojtěch Š., 66 min. Ondřej F., 80 min. Lukáš P.

Komentář trenéra k utkání:

K sobotnímu utkání 9.kola jsme se vydali na dalekou cestu do Třince. Čekalo nás utkání proti 11-tému celku tabulky.

Do utkání jsme skvěle vstoupili a již v 3. minutě vedli 2:0. Jelikož nám před utkáním začalo pršet, tak s přibývajícím časem začínal být boj zejména s podmínkami na hřišti. Soupeř opět houževnatě bránil a blokoval naše střely. Balón se ovšem stával často rychlejším než by bylo potřeba a mnoho přihrávek či centru končilo, díky podmínkám, tak mimo hřiště. Poločas jsme vedli s přehledem 4:0.

Do druhého poločasu jsme šli hlavně s tím, být stále aktivními na míči a hlavně často střídat hráče, tak aby byli všichni neustále v nějakém tempu a nebyla jim na lavičce zima. Hráčům však časté střídání a menší minutáž dělala značné potíže, ale i přesto se hrálo opět na polovině soupeře a utkání, tak nakonec skončilo zaslouženým vítězství 8:0.