Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

4:8 (0:3)

Sraz: 7:50 odjezd autobusu v 8:00 návrat cca 15:00 při odjezdu bude zaslána zpráva na skupině přes WHATSAPP

Nominace: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20

Góly:

4.min Ondřej F., 29 min. Václav N., 31 min. Ondřej F., 41 min. Ondřej F., 44 min. Václav N., 49 min. Václav N., 63 min. Radim N., 68 min. David H. - 54 min., 55 min., 62 min. a 79 min. góly soupeře

Komentář trenéra k utkání:

K utkání 6.kola jsme vyrazili tentokrát na půdu soupeře a to SK Hranic. Hranice měli před utkáním v dosavadních utkáních pouze jednu porážku stejně jako my, a tak nás nečekalo lehké utkání.

Hráči si však od úvodních minut věřili a hra se po většinu poločasu odehrávala na polovině soupeře. Skvěle opět vystupovala naše obrana a často byl tak soupeř v ofsajdu. První poločas jsme ovládli zaslouženým výsledkem 3:0, i když mohl být klidně i vyšší, ale hráčům nebylo co vytknout.

Do druhého poločasu šel hned od úvodu do brány hráč z pole. Úvodních 15 minut poločasu jsme zkoušeli hrát s některými hráči na jiných postech, což splnilo naše očekávání. Poté dostali šanci stejně jako i v prvním poločase hráči širšího kádru. V první poločase byli střídáni pouze vždy postupně tito hráči a rozdíl byl znatelný. V momentě kdy jsme zkusili variantu poslat kompletní celou sestavu, která byla na lavičce a doplnit jí o dva hráče ze základu byla hra rázem na naší polovině hřiště a soupeř vstřelil dva rychlé góly, kterými snížil skóre a začal být rázem nepříjemný. Utkání se tak stalo o to složitějším pro celý tým a hráči tak ze sebe museli vydat maximum sil. Jsem rád, že si i z tohoto utkání odvážíme cenné zkušenosti a herní vytížení kompletního týmu.

Naše útočné rozestavení přineslo i tentokrát velké množství příležitostí pro vstřelení branek a konečný výsledek pro náš celek 8:4 byl zasloužený a klidně mohl být i vyšší. I nadále se budeme tedy snažit hrát útočně, chtít tvořit hru a mít rychlé přistupování k hráčům soupeře v okamžiku, kdy bude na míči soupeř.