7:20 sraz na stadionu a v 7:30 odjezd autobusu. Návrat cca 14:45

2, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22

Omluveni:

3 (nemoc), 5 (nemoc), 6 (nemoc), 11 (loket po operaci)

Góly:

1 min. Václav N., 14 min. Václav N., 18 min. Václav N., 23 min. Vojtěch N., 29 min. Lukáš P., 36 min. Vojtěch N., 39 min. Václav N., 42 min. Václav N., 46 min. Ondřej F., 46 min, Ondřej F., 49 min, Lukáš P., 53 min. Lukáš P., 55 min. Antonín Š., 59 min. Ondřej F., 63 min. Václav N., 64 min. Ondřej F., 66 min. Vojtěch N., 68 min. Lukáš P., 71 min. Vojtěch N., 76 min. Antonín Š.

Góly soupeře:

3 min., 11 min., 63 a 67 min.

Komentář trenéra k utkání:

V neděli 22.9. jsme vyrazili na půdu nováčka v soutěži SpSm do Nového Jičína.
Celek z Nového Jičína hrál turnaj Lord Cup, na kterém jsme se potkali a věděli jsme, že má šikovné a rychlé hráče, kteří umí být odvážní a zvládají hru 1na1.

Úvodní hvizd a branka ve dvacáté vteřině, kterou jsme po rozehrávce vstřelili, znamenala skvělý vstup do utkání. Soupeř však ukázal své kvality a zejména hráč s číslem sedmnáct nám dělal velké problémy. Byl silově a rychlostně skvělý a sebemenší prostor, který dostal dokázal využít. Dvěma góly v třetí a jedenácté minutě utkání otočil výsledek utkání ve prospěch domácích. To některé naše hráče probudilo a zvýšili své úsilí v utkání a bylo to znát. V osmnácté minutě náš hráč vyrovnal nádhernými nůžkami na 2:2. Ve 23. minutě jsme se díky rohovému kopu ujali vedení 3:2 a následně ve 29. minutě již byl stav 4:2, což naše hráče uklidnilo a začínali si zápas užívat ve větší pohodě. Poločasové vedení 7:2 bylo pro soupeře příliš kruté.

Do druhého poločasu jsme opět vstoupili aktivně a hned několik slepených gólů po sobě soupeře již úplně srazilo. Na hřišti soupeře jsme nakonec po skvělém výkonu vyhráli zaslouženě a to překvapivě k průběhu prvního poločasu vysoko 20:4.

Chlapce musím pochválit za nasazení v utkání a zejména za góly, které padly po rohových kopech. Následující utkání v neděli od deseti hodin na domácí půdě odehrajeme proti celku z Opavy. Věřím, že utkání s kvalitním soupeřem bude vyrovnané a že aktuální forma našich hráčů a sebevědomí bude i v tomto utkání znát a povede k zisku tří bodů.