2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 19 + Benda a Hwozdecki

Omluveni:

5 (návrat po zranění - zápěstí), 11 (zranění - loket), 16 (nemoc), 17 (nemoc), 20 (nemoc), 22 (dovolená)

Góly:

60 min. Václav N., 68 min. Václav N.

Góly soupeře:

2 min., 16 min., 18 min., 26 min., 27 min., 32 min., 33 min., 52 min., 63 min., 79 min., 80 min.

Komentář trenéra k utkání:

Úvodní utkání nového soutěžního ročníku jsme odehráli na domácí půdě a ještě k tomu navíc na hlavním hracím hřišti, což bylo pro hráče skvělým zážitkem navíc, kde si i rodiče užili komfortní sledování utkání ze stínu tribuny.

Bohužel výsledkově a herně jsme tentokrát na mužstvo FC Baník Ostrava neměli, tak jako v loňské sezóně, kdy se nám podařilo utkání vyhrát, tak letos soupeř vyhrál  zaslouženě a to vysoko 11:2.

Hráli se dva rozdílné poločasy. V prvním poločase jsme nebyli schopni dostupovat hráče soupeře včas. Tento prostor hráči soupeře využili a trestali. Každá naše chyba v utkání, tak byla s neskutečnou produktivitou k tomu potrestána gólově. Skóre 0:7 bylo kruté. My jsme však měli také své příležitosti, ale hned 3x zvonila konstrukce brány soupeře a nebylo nám přáno skórovat.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a nedělali jsme již tolik chyb. Střídání soupeře, které trenéři provedli, byly znát a hra již nebyla ze strany soupeře tak dominantní jako v poločase prvním.

Konečný výsledek je sice pro nás v úvodu soutěže krutý a rozhodně jsme si nepředstavovali takto začít sezónu, ale zároveň máme za sebou nejspíše nejtěžší utkání sezóny, kdy soupeř opravdu mohutně proti loňské sezóně posílil o hráče z okolních týmů, kdy v rámci SpSM soutěže přivedl opravdu kvalitní hráče.
U nás bohužel nic takového možné není a můžeme být rádi, že si naposledy v letošní sezóně ještě utkání se zvučnými soupeři zahrajeme.

Konkurovat týmům, kteří již mají mládež postavenou i na spolupráci se školou, kde mají hodiny tělocviku navíc a trénují tak minimálně 7x týdně a mnohdy dvoufázově denně, konkurovat již vážně nemůžeme.
Chlapci byli po utkání za předvedený výkon v druhém poločase v extrémním vedru  pochváleni a je nyní důležité hodit toto utkání za hlavu a vzít si z něj jen to pozitivní. Jelikož již ve středu nás čeká další soutěžní utkání a to v Šumperku, který své první utkání prohrál na půdě Opavy také vysoko a to 14:1