sraz u stadionu v 7:20 - odjezd autobus 7:30 - návrat cca 15:15

3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22

Omluveni:

2 (nemoc) 6 (nemoc) 11 (loket po operaci)

Góly:

15 min. Václav N., 23 min. Miroslav Ch., 30 min. Václav N., 39 min. Vojtěch N., 41 min. Václav N., 46 min. Ondřej F., 47 min. Antonín Š., 49 min. Marco N., 55 min. Vojtěch Š., 57 min. Vojtěch Š., 60 min. Vojtěch Š., 67 min. Ondřej F., 68 min. Lukáš V., 70 min. Václav N., 71 min. Tadeáš M., 77 min. Václav N., 78 min. Vojtěch N.

Góly soupeře:

11 min.

Komentář trenéra k utkání:

V sobotu 5.10.2024 jsme se vydali k utkání 10. kola do Jeseníku, kde se po tří týdenní pauze způsobené povodněmi opět hrál fotbal.

Vstup do utkání na nové umělé trávě, která byla dosti prosypaná gumou a na kterou celou noc vydatně pršelo, dělal našim hráčům v úvodu opravdu problém. Pohyb byl pomalý a hra neodpovídala našim kvalitám. Soupeř šel v utkání do vedení, když dohrál rohový kop a ze střední vzdálenosti se prosadil nejlepší střelec soupeře křižnou ránou na zadní tyč, která ještě vlivem mokré umělky nabrala na své síle a rychlosti. Po obdržené brance jsme se začali pomalu probouzet a zvykat si na mokrý těžký povrch. Do poločasu se nám podařilo vývoj utkání otočit na naší stranu a jít do poločasového vedení 4:1.

V poločasové přestávce dostali hráči pokyn, a to tlačit se mnohem více do střelby a nesnažit se hrát kombinace až do prázdné brány.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a vývoj utkání se rázem změnil. Na hřišti náš tým již dominoval. Konečný výsledek pro náš tým 17:1 byl pro soupeře krutý.
Nejspíše se projevil nedostatek sil v druhém poločase u hráčů z Jeseníku, kteří měli bohužel tréninkový výpadek z důvodu povodní.
Utkání jsme tedy zaslouženě vyhráli, i když úvodních 20 minut zápasu nebylo dle našich představ a není tomu tak poprvé v podzimní části sezóny a budeme se na to muset zaměřit.